trešdiena, 2009. gada 25. februāris

Kā tas viss atsākās

Reiz sensenos laikos, kad vēl mācījos vidusskolā, ļoti patika tamborēt. Tie bij tie laiki, kad dzijas nopirkt nevarēja, aktīvākās rokdarbnieces stāvēja rindās pie "Prasmīgajām rokām", ārdīja brāķētos Ogres gabalus un adīja sev ko jaunu. Priekš tā es vēl biju par jaunu :))
Man visvairāk patika ar spolīšu diegiem aptamborēt baltiem kabatslakatiņiem cakainas maliņas. Žēl ka no tiem laikiem nekas nav saglabājies, pat ne bildēs.
Pēc tam bij citas intereses kā jau jaunībā, bet pie rokdarbiem ik pa laikam esmu atgriezusies - tā sakritis, ka gaidot bērnus rodas tāda nepārvarama vēlme rokdarboties :)
Dēls zīdaiņa vecumā dižojās manis šūtā kombinezonā, un jaciņās. Lielāko meitu gaidot mans hobijs bij izšūšana - viņai vēl tagad virs gultas ir ar vilnas diegiem šūtais paklājs.
Bet ar mazās meitas gaidīšanu esmu atgriezusies pie rokdarbiem, pārsvarā adīšanas - uz palikšanu, nu nepāriet jau piekto gadu :)))
Bet atsākās viss atrodot musturs.lv, meklējot kompāniju ārpus mājas ar līdzīgām interesēm. Pirmās lielības, pirmie kopējie tusiņi, kad sabrauc kopā pavisam svešas dāmas, bet visas vieno kaisle uz adīšanu un dzijām. Super! Tā ir neaprakstāma sajūta.

Skatos pirmo darbu bildes un smaidu :)

2006.gads
Cimdi, kas saglabājušies laikam vēl no vidusskolas laikiem

Atskaņas no laika, kad ļoti patika tamborēt visādus sīkumiņus:
 
Pirmā sedziņa - Mustura bēbīšu projektam:


Lai patika adīt nepārietu - sāku ar nelielām lietām, meitas tika pie jaunām cepurēm:


šallēm un zeķēm
Tad jau varēju saņemties arī uz lielākām lietām un mazā meita tika arī pie Ziemassvētku štātes un siltas džemperkleitas


Sarkanā džemperkleita man pašai ļoti patika, jo adīta reglānā no augšas, bez nevienas vīles, sākumā meitucis valkāja atlokot piedurknes kā kleitiņu, drusku paaugoties kleita kļuva par džemperi un beigu galā vēl drusku pagarināju piedurknes, pieadot valnīti :)

Rokdarbu sēnītes ideja noskatīta kaut kur internetā. Izmantota aktimel pudelīte sēnes kājai un 2 CD diski cepurītei un pamatnei.(reiz saņemšos sabildēt procesu)

Togad topā bija visādas adītas rotaļlietas (esmu piekāmjojusi pilnu kompi ar aprakstiem).
Šiem sniegavīriem pamataprakstu no vācu valodas adaptēja Ingucis no Mustura. Es maķenīt pārveidoju pēc sava prāta lai būtu pēc iespējas mazāk sašujamu detaļu.
Šie mīluļi aizceļoja dāvanās meitas auklītēm.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.