otrdiena, 2011. gada 5. jūlijs

Cepures raibulītes

Ir dienas kad gribas sajust, ka darbiņš uz priekšu iet, tad ķeros pie cepurēm - pāris vakari un gatavs. Man jau smej - ka meita katru dienu ar jaunu cepuri var "zīmēties". Tik traki nav, dažas tiek noliktas gatavo darbiņu kastītē, lai reiz riecētu vēl kādu ne tikai savējos.
Pirmajai iedvesmas vietne Tā kā man resnāki diegi (Camilla, 100% kokvilna, 50g/125m) tad augšā ir tikai 14 motīvi. Maliņu arī drusku noslinkoju - uztaisīju tādu kā jau agrākajām cepurītēm.

Tā kā interneta vide ir ļoti mainīga, tad shēmas pieglabāju arī pie sevis, lai nepazūd (oriģināls, cepures augša, pamatraksts, maliņa)
Rotājumu man neprasījās. Droši vien labi izskatītos arī vienkrāsaina, tad gan gribētos klāt kādu puķi.


Otrā - variācija par iepriekš (tik jāieliek) tamborētu rakstu (nedaudz lielāka, varētu derēt arī pieaugušajam) Iepaticies maliņai izmantot vēzīti, tad turās loku forma. (Dzija: Camilla, 100% kokvilna, 50g/125)

Trešā - pavisam vienkāršā rakstā komplektā pie kleitiņas, jo dzija paresna un raiba (Anchor Magicline, 100% kokvilna, 50g/70m) Cepures maliņai 2.jā kārtā katru sesto stabiņu dubulto un pēc tam tamborē 7 rindas, Ja gribētu platāku maliņu, tad 7.tajā rindā vajadzētu pieaudzēt atkal, lai veidojas platāka, aptamborēta ar vēzīti.
 Nu lūk, tagad pabeigšanas mūza uz brīdi apmierināta, var padarboties tālāk ar lielajiem darbiem :)

2 komentāri:

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.